Nápověda Zpět

Vyhledávání titulů

1. Jednoduché vyhledávání z úvodní stránky knihovny - ZDE. Jde o vyhledávání ve všech položkách katalogu. Pokud si nevíte rady, stačí zmáčknout ENTER - výsledkem bude kompletní přehled titulů knihovny seskupený dle druhů sbírek, předmětných hesel, autorů...

2. Pokročilé vyhledávání - opět z úvodní stránky volbou "Pokročilé vyhledávání. Tituly v knihovně je pak možno vyhledávat dle autora, druhu sbírky, ISBN,

Registrace

Registrace čtenářů knihovny probíhá pouze na základě osobní návštěvy v knihovně a řídí se knihovním řádem. Na základě registrace je pak umožněn přístup do sekce "Čtenářská část", kde je mj. možné získat přehled o již zapůjčených titulech a provádět rezervace. Pokud chcete registraci urychlit, přijďte s již vyplněnou přihláškou - ke stažení ZDE.